ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

RegFromApp 1.20
TRyama.Net Yamalar Araçlar RegFromApp 1.20                                                     

RegFromApp 1.20 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Haziran 2009 Cuma

Hazırlayan

 YamaciTURK Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

RegFromApp kayıt defteri izleme aracıdır. Program ile sistem kütüğünde yapılan değişiklikleri inceleyebilir ve isterseniz değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Bilgisayara kurduğumuz tüm programlar regedit isimli bir kütüğe kaydedilir. Kayıt defteri ya da registry adıylada anılan bu sistem kütüğü bilgisayar ile ilgili tüm bilgileri depolar. Donanım ayarları, programların çalışma şeklini, sistem ayarları, kullanıcı bilgileri, kullanıcı tercihleri, windows işletim sistemi ile ilgili ayarlar ve diğer tüm girişler kayıt defterine yazılır. Bilgisayar ilk açılışta bu kütüğü okur ve buradaki bilgiler doğrultusunda işlemleri yapar.

Bazı programlar bu kütükte istenmeyen değişikliklere yol açar. Sonuçta bilgisayarınızın düzeni bozulur. Çok ileri seviye bilgisayar kullanıcıları ancak bu registry kütüğünde değişiklik yapabilir. Diğer kullanıcıların kayıt defterinde değişiklik yapması kesinlikle önerilmez. Bu tür kullanıcılar için Kayıt defteri ayarları ancak görsel programlarla değiştirilmelidir. Regcleaner, Registry crawler, Regisrty Mechanic, Registry Repair, Registry CheckUp gibi yardımcı programlarla registry ayarları üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

          Kayıt Defteri, başlangıçta çalışan programlar, internet explorer ve diğer tarayıcı ayarları, güvenlik seçenekleri, kullanıcı kısıtlama işlemleri, Program kısayoları vb. gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemleri içerisinde saklar. Buradaki ayarlara başlat çalıştır iletişim kutusuna regedit.exe komutunu kullanarak erişebilirsiniz. regedit.exe komutuyla Kayıt defteri düzenleyicisi açılır. Kayıt defterinde yapacağınız hatalı bir değişiklik sisteminizi bir daha açamamanıza ya da geri alamayacağınız sistem sorunlarına sebep olabilir.

          RegFromApp işte yukarıda saydığımız tüm bu önemli işlemleri kayıt altına alan registry bölümünde yapılan değişiklikleri kontrol etmenize olanak sağlar. RegFromApp bilgisayara yeni kurmaya çalıştığınız bir programın kayıt defterinde hangi ögeleri değiştirdiğini veya hangi öğeleri eklediğini görebilmenizi sağlar. Böylece hem kayıt defterinin işleyişi ile ilgili bilgi sahibi olacak hemde sistemde sorunlara neden olan değişiklikleri geri alma imkanına kavuşacaksınız.

          indireceğiniz RegFromApp türkçe yama dil eklentisi ile RegFromApp 1.2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. RegFromApp 1.20 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce RegFromApp programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. indirdiğiniz türkçe yama içerisindeki "RegFromApp_lng.ini" dosyasını RegFromApp programını kurduğunuz dizine kopyalamalısınız.

          Not: Her ihtimale karşı orjinal "RegFromApp_lng.ini" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer RegFromApp tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
RegFromApp 1.20 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Kayıt Defteri Ayarları Nasıl Yapılır , Registry Ayarları Nasıl Yapılır , Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Regedit Araçları, Regedit Nedir, RegFromApp tr yama, RegFromApp Türkçe Yama, Registry Ne işe Yarar, Registry Nedir, Registryde Yapılan Değişiklikleri Geri Alma,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (1 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1996)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...