ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Cyberlink PowerDirector 7
TRyama.Net Yamalar Multimedia Cyberlink PowerDirector 7                                        

Cyberlink PowerDirector 7 Türkçe Yama

Yayın tarihi

06 Temmuz 2009 Pazartesi

Hazırlayan

 Cemal DURSUN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Cyberlink PowerDirector 7, Cyberlink firması tarafından geliştirilmiş bir video düzenleme ve derleme yazılımıdır. Video konusunda uzman bir kuruluş olan Cyberlink, çeşitli video işleme ve görüntüleme yazlımlarıyla piyasada önemli bir yer ediniyor.

Cyberlink, PowerDirector 7 ile HD videolarınızı düzenleyebilmeniz için, mükemmel bir program sunuyor. Cyberlink PowerDirector 7 ile kullanıcılar kendi videolarını düzenleyebilir ve düzenledikleri bu videoları DVD veya Blu-ray disklere kaydedebilirler. Cyberlink PowerDirector 7 video içeriğinin düzenlenmesinde çevrimiçi DirectorZone veritabanına erişebiliyor ve buradan diğer kullanıcılar tarafından hazırlanmış DVD menülerini, efektleri ve çerçeveleri indirip kendi projelerinde kullanabiliyorlar. Program Flickr ve Freesound veritabanına da erişim sağlayabiliyor. Bu özelliği ile el yapımı videolarınızı fotoğraf ve ses efektleri ile süsleyebilirsiniz.

          Program HDV kameralardan yüksek çözünürlüklü içeriği kaydedip bunu özel efektler ve alt menülerle zenginleştirebiliyor. Hazırladığınız video filmlerinizi tercihe göre Blu-ray disk, DVD, AVCHD disk, iPod veya PSP aktarılabiliyorsunuz. isterseniz tüm bu çalışmanızı YoutTube sitesine gönderme imkanınızda var.

          Yazılım videoları optimize etmek için kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor. Sarsıntılı çekimler için tamamlayıcı görüntü dengeleme, beyaz dengesi, renk ayarlama ve aydınlatma gibi seçeneklei kullanabilirsiniz.

          Cyberlink video oluşturabilmek için yapacağınız işlem sayısını ve süresini en aza indiriyor. Video işleme programları, yapacağınız işlemler için önemli bir zaman dilimine ihtiyaç duyar. Program altı farklı video işleme aracına sahip. Magic Style, Magic Fix, Magic Clean, Magic Motion, Magic Music ve Magic Cut adlı bu araçlar, size farklı seçenekler sunarak, sorunsuz bir şekilde videolarınızı istediğiniz formata getirmenize yardımcı oluyor. Bu araçlarla 12 farklı stilde video girişi hazırlayabilirsiniz. Eğer bunlar yetersiz gelirse, Cyberlink’in web sitesinden yeni stilleri indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

          Cyberlink PowerDirector 7 görüntüde yüz ve gözleri otomatik tarayabilen Magic Fix’in kırmızı göz gidermesi ise oldukça başarılı. Video stabilizer özelliği görüntü titremelerinin önüne geçerken, otomatik ışık ve renk dengelemesi, videoların görüntü kalitesini olumlu etkiliyor. DivX biçimini de destekleyen yazılımda, seçeceğiniz farklı efektleri birleştirerek farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

          indireceğiniz Cyberlink PowerDirector 7 türkçe yama dil eklentisi ile Cyberlink PowerDirector 7 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Cyberlink Power Director 7 Türkçe yamasını tryama.net farkı ile hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Cyberlink PowerDirector 7 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Cyberlink PowerDirector 7 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Cyberlink PowerDirector 7 Türkçe Yama dil eklentisini PowerDirector programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Cyberlink PowerDirector 7 TR yama dil eklentisi "C:\Program Files\CyberLink\PowerDirector" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\CyberLink\PowerDirector\Language" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Cyberlink PowerDirector 7 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Cyberlink PowerDirector 7 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Cyberlink Power Director 7 Türkçe Yama , Cyberlink PowerDirector 7 tr yama , HDV Film Yapma , DVD Menü Yapma, Filme Efekt Ekleme, PowerDirector Türkçe, Video İşleme Programı,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (4.16 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4388)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...