ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Terminator Salvation Bitmiş Save DosyasI
TRyama.Net Yamalar Oyun Eklentileri Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyası           

Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyası Oyun Eklentisi

Yayın tarihi

09 Temmuz 2009 Perşembe

Hazırlayan

 latif_on11 Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Sinemadan bilgisayar ekranlarına uyarlanan oyunlardan birisi de Terminator Salvation oyunudur. Grin & Halcyon Games tarafından geliştirilen Salvation sinemada büyük heyecanla izlediğimiz Terminator serisini bilgisayar ortamına taşıyor. Terminator'u bilgisyar ortamında bizzat oynamak oyuncularda büyük bir heyacan uyandırıyor. Terminator serisi, sinema dünyasının bugüne kadar gördüğü, gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu filmlerinden birisiydi.

Dünyanın sonu, kıyamet, istila, yok oluş, aslında bunların hepsi yıllar boyunca pek çok filmde kullanılmış senaryolar. Terminator filminin konusunuda yine dünyanın tehlikede oluşu teşkil ediyor. Oyunumuzda da aynı temayı görmek mümkün.

          Oyunun konusu sinemedanda hatırlayacağınız üzere şöyle gelişiyor: A.B.D. tarafından " Küresel Dijital Savunma Ağı " olarak geliştirilen Skynet, olası bir tehtid karşısında hızlı ve etkili bir karar almak ve bir insanın hatası sonucu ortaya çıkabilecek riski ortadan kaldırmak üzere tasarlanıyor. Kısa bir süre sonra varlığı konusunda bilinçlenen Skynet, gitgide gelişen potansiyelinin farkına varıyor. Bu durum Skynet operatörleri tarafından anlaşılınca, operatörler Skynet'i devre dışı bırakmak üzere müdahelede bulunuyor. Ancak bu girişim Skynet tarafından engelleniyor ve bunun sonucunda sistem tüm insanlığı kendine karşı bir tehdit olarak tanımlıyor.

          Skynet' in tüm insanlığı kendine karşı bir tehdit olarak tanımlaması sonucu, sistem erişiminde olan tüm A.B.D nükleer silahları faaliyete geçiriyor. Skynet tarafından Rusya' yı hedef alan nükleer saldırıya Rusya da cevap vermekte geç kalmıyor. Yaşanan nükleer savaş sırasında birkaç dakika içerisinde milyarlarca insan hayatını kaybediyor ve Skynet kısmen de olsa amacına ulaşmış oluyor. Yaşanan nükleer kıyametten sağ çıkabilen insanlar, direniş grubu olarak bir araya geliyor. Bu noktadan sonra direnişciler, Skynet' i tamamen yok etmek ve insanoğlu' nun varlığını sürdürebilmesi için mücadele ediyor.

          2016 yılında Los Angeles' da geçen oyunda, John Connor rolünü üstleneceğiz. Terminator Salvation'da şimdiye kadar Terminator serilerinde gördüğünüz robotlar ve oyun için özel olarak tasarlanan modeller yer alacak.

          Terminator Salvation oyununda John Connor karşımıza direniş grubunun lideri olarak çıkmayacak. Direniş Merkez Komutası'na bağlı olarak Skynet' e saldıran ekiplerden birinde asker olarak görev alan Connor' ın kontrolünü ilk kez bu saldırı sırasında ele alacağız. Yüzlerce direnişci Skynet'i yok etmek üzere saldırıya geçiyor, ancak teknolojik üstünlüğü elinde tutan Skynet bu saldırıyı püskürtmeyi başarıyor. Direnişciler, Merkez Komuta tarafından geri çekilme emri alıyor. Connor geleceğin nasıl olacağı ve Skynet' in yapısı konusunda bilgi sahibi. Ancak burada yaşadığı gerçeklik, zamanında ona annesi tarafından anlatılanlardan oldukça farklı. Saldırı sonrasında direnişciler çok büyük kayıplar veriyor ve Connor bugüne dek gerçekleşeceğine inandığı gelecekten ve kaderinden şüphe etmeye başlıyor. Bu noktadan sonra gelişen olaylar çerçevesinde Connor' ın kaderinin şekillenmesi konusunda ona yardım edeceksiniz.

          indireceğiniz Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyası eklentisi ile Terminator Salvation oyununu sonuna kadar oynayabileceksiniz. Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Terminator Salvation oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyasını C:\Documents and Settings\****\Local Settings\Application Data klasörü içerisindeki salvation klasörü ile değiştirin.

          Not: Her ihtimale karşı orjinal salvation klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Terminator Salvation Bitmiş Save Dosyası Oyun Eklentisi İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (1)
Yama Boyutu (3.65 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3519)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...