ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Corel VideoStudio Pro X2
TRyama.Net Yamalar Multimedia Corel VideoStudio Pro X2                                         

Corel VideoStudio Pro X2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

06 Ağustos 2009 Perşembe

Hazırlayan

 Cemal DURSUN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Corel VideoStudio Pro X2; güçlü bir video düzenleme ve DVD hazırlama programıdır. Program ile çok kolay bir şekilde profesyonel görünümlü DVD video içerikleri oluşturabilirsiniz. Corel VideoStudio Pro X2 bünyesinde barındırdığı birbirinden değerli fonksiyonlarıyla kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamakta ve bir kaç basit tıklamayla mükemmel video içerikleri oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Hız ve zaman konusunda üstün performans gösteren program kendi kategorisinde görsellik, hız, kolay kullanım, kalite gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Corel VideoStudio Pro X2, mükemmel görünümlü ev yapımı videolar için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları size sunuyor. DVD'den mobil cihazlara kadar birçok paylaşım imkanı sunan Corel VideoStudio Pro ile videolarınızı çok kolay bir şekilde düzenleyebilecek, efektler verebilecek ve hazırladığınız videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

YouTube paylaşım sitesine video yükleme imkanıda sunan program, hazırladığınız videoları anında internet üzerinde yayınlamanıza olanak sağlar. Tüm dijital ortamlardan resim ve görüntü alabileceğiniz programa webcam üzerinden aldığınız videoları da ekleyebilirsiniz. Program ile çok kolay bir şekilde film ya da slayt şovlar hazırlayabilirsiniz.

Corel VideoStudio programının en yeni ve belirgin özelliği HD (High Definition) teknolojisi üzerinde yaptığı çalışmalardır. Program ile HD videoları en yüksek kalitede oluşturabilirsiniz. Corel VideoStudio X2 sürümünde yeni nesil taşınabilir aygıtlar da unutulmamış. iPod, PSP, Zune, Smartphones, PDA gibi popüler taşınabilir aygıtlar için videolar hazırlayabilirsiniz. InterVideo WinDVD Player yazılımını da içeren komple video çözüm merkezi olan Corel VideoStudio Pro X2, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm video düzenleme araçlarını tek çatı altında size sunuyor.

Corel VideoStudio Pro X2 Programının Öne Çıkan Bazı Özellikleri

          VideoStudio Editor
          Video Düzenleme ve disk yönetimini popüler formatlarda sizlere sunar. HDV ve AVCHD desteklidir. Bir filmi istediğiniz gibi parçalama ve aradan bir kısmını alarak yine movie formatında farklı kaydedebilirsiniz.

          Movie Wizard
          Movie Wizard aracıytla birkaç basit tıklamayla komple filmler oluşturabilirsiniz.

          DV-to-DVD Wizard
          DV-to-DVD Wizard videoları direkt olarak dijital ortama aktarmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Blu-Ray ve AVCHD diskleri de başarılı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

          Supplementary content
          Gelişmiş tema kütüphanesi, klipler, animasyonları, menüleri ve efektleri ile zengin içerik desteği sunar.

          Bonus NewBlue® Film Effects
          5 filtrenin de dahil olduğu 81 farklı efekt seçeneği sunan program mükemmel geçiş efektleri ile videolarınızı ve resimlerinizi canlandırmaya yeterlidir.

          indireceğiniz Corel VideoStudio Pro X2 türkçe yama dil eklentisi ile Corel VideoStudio Pro X2 12.0.98 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Corel VideoStudio Pro X2 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Corel VideoStudio Pro X2 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Corel Video Studio Pro X2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Corel VideoStudio Pro X2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Corel Video Studio Pro X2 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Corel\Corel VideoStudio 12" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Corel\Corel VideoStudio 12" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Corel VideoStudio Pro X2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Corel VideoStudio Pro X2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Corel Video Studio Pro X2 türkçe , Corel VideoStudio Pro X2 12.0.98 türkçe yama , Corel VideoStudio Pro X2 TR , Corel VideoStudio Pro X2 tr yama , Corel VideoStudio Pro X2 v.12 , Corel VideoStudio Türkçe Yama , Corel VideoStudio Video Düzenleme Programı ,Yorumlar (7)
Yama Boyutu (8.22 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (12681)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...