ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

MemoriesOnTV 4
TRyama.Net Yamalar Multimedia MemoriesOnTV 4                                                   

MemoriesOnTV 4 Türkçe Yama

Yayın tarihi

07 Ağustos 2009 Cuma

Hazırlayan

 TRyama.Net Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

CodeJam yazılım firması tarafından PictureTo TV ismiyle hazırlanıp yayınlanan meşhur slayt hazırlama programı sonradan MemoriesOnTV adınını aldı.

MemoriesOnTV bilgisayarınızda ya da diğer dijital ortamlarda yer alan resimlerinizden slaytshow gösterileri hazırlamanız için geliştirilmiş popüler bir programdır. Program sahip olduğu sihirbaz arayüzü sayesinde basit fare tıklamalarıyla resimlerinizi video formatlı slayt gösterilerine dönüştürür.

Bünyesinde barındırdığı dahili efekt kütüphanesi sayesinde resimler arasında birbirinden güzel ve zarif geçiş efektleri uygulayabilirsiniz. Geçiş efektleri ile farklı resimler sanki bir filmin birbirini izleyen kareleriymiş gibi bir bütünlük içerisinde gösterilir. Bu arada arka planda çalan fon müziği sizi sinema ortamına sokuverir. Eğer isterseniz resimlerinize altyazı ve başlık etiketleri eklemenizde mümkün. MemoriesOnTV doğum günü, mezuniyet, nişan, düğün, sünnet, bayram gibi önemli anlarınızı ölümsüzleştirmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlara sahiptir.

          MemoriesOnTV hazırladığınız slayt gösterilerini tercihleriniz doğrultusunda VCD, SVCD ya da DVD formatında kaydedebilir. kaydettiğiniz fotoğraf albümlerini CD/DVD player ya da televizyonda seyretmenize olanak sağlar.

          MemoriesOnTV 4 ile gelen güzel bir özellik olarak yine hazırladığınız slayt gösterisini web slideshows aracı sayesinde internet ortamında paylaşabilirsiniz. Program slayt gösterisini Flash formatında kaydedebilir. Böylece elde ettiğiniz Flash dosyasını tüm web sitelerinde sorunsuz şekilde yayınlayabilirsiniz. isterseniz slayt gösterinizi popüler video formatları olan AVI veya MPG olarak çıktı alabilirsiniz.

          MemoriesOnTV 4 yüz tanıma algoritması sayesinde resim içerisinde vurgu yapılmak istenen nesneyi belirler ve nesneye odaklanarak yakınlaştırma tekniklerini başarı ile uygular. Bu sırada efekt ve diğer önemsiz arka plan nesneleri daha belirsiz ve dikkat dağıtıcı olmaktan çıkar. Böylece resimleriniz gerçek sinema teknikleri uygulanır. MemoriesOnTV 4 Akıllı Slayt Derleyicisi sayesinde resimleri video formatında derlerken belleği etkin şekilde kullanır ve daha hızlı daha kaliteli çıktı almanıza imkan sağlar. Yine MemoriesOnTV 4 ile gelen yeni ve güzel bir özellik ise resimlere kenarlık ve gölge ekleyebilme yeteneğidir. Gölgeleme tekniği sayesinde resimleriniz 3 boyutlu gerçek görünümlü birer nesneye dönüşür. Kenarlık fonksiyonu ile resimlerinize birbirinden güzel kenarlıklar ekleyebilirsiniz.

MemoriesOnTV 4 ile Gelen Yenilikler

  • Akıllı Slayt Derleyici
  • Yüz Algılama Yeteneği
  • Maskeleme ve Kenar Süsleme
  • Hareketli Menü
  • Gölgeleme
  • Genişletilebilir ClipShow desteği
  • Güncellenmiş Veri yazma Desteği

          indireceğiniz MemoriesOnTV 4 türkçe yama dil eklentisi ile MemoriesOnTV 4 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. MemoriesOnTV 4 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

MemoriesOnTV 4 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce MemoriesOnTV programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Memories On TV 4 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak MemoriesOnTV 4 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\MemoriesOnTV4" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\MemoriesOnTV4\MotvLOC.dll" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer MemoriesOnTV 4 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
MemoriesOnTV 4 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Memories On TV Türkçe , MemoriesOnTV 4 tr yama , MemoriesOnTV TR , MemoriesOnTV tryama, MemoriesOnTV Türkçe Yama, Pictureto TV türkçe Yama,Yorumlar (3)
Yama Boyutu (249 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8159)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...