ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Artoonix
TRyama.Net Yamalar Multimedia Artoonix                                                         

Artoonix Türkçe Yama

Yayın tarihi

04 Mayıs 2010 Salı

Hazırlayan

 FurkanXP Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Artoonix, bilgisayar ortamında çizgi film hazırlamak için tasarlanmış bir programdır. Artoonix bünyesinde barındırdırdığı fonksiyonel araçlarla çok kısa sürede kendi çizgi filminizi yapabilmenize olanak sağlar. Normal şartlarda 8 dakikalık bir çizgi film tasarlayabilmek için 7000 sayfa kağıt, 150 sayfa karton, 50 çeşit keçeli kalem, 10 farklı fırça, 50 adet kurşun kalem, 5 adet silgi, 2.5 galon mürekkep harcamanız gerekiyor. Ama Artoonix sizi tüm bu masraflardan ve zaman kayıplarından kurtarıyor.

Program size çizgi film yapabilmek için her türlü imkanı sağlıyor. Her seviyedeki bilgisayar kullanıcısına uygun olarak tasarlanan araçlar ile kendi çizgi animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Artoonix çeşitli animasyonlar ve seslendirmeler yoluyla hareketli kahramanlar oluşturabileceği ve bunları seri haline getirerek çizgi filmler yapabileceğiniz, kullanışlı bir programdır. Karakterinizin hareket süresini ayarlayabiliyor, bu hareket esnasında duyulmak istenen sesi bilgisayarınızdan ya da mikrofonunuzdan alıp ekleyebiliyorsunuz. Üstelik ses üzerinde tiz, bas gibi çeşitli düzenlemelerde yapabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda bulunan, GIF, BMP, WMF uzantılı resimleri uygulamanıza ekleyebilir veya uygulamanın kendi içerisindeki çeşitli grafikleri kullanabilirsiniz. Hazırladığınız animasyon gif formatında kaydedilebiliyor.

          Hazırladığınız animasyon ve filmleri, web ortamında paylaşabilir, yüksek kalitede sunum olarak hazırlayabilir ve çeşitli video oynatıcılarda oynatabilirsiniz. Program ayrıca hazırladığınız filmleri mail yolu ile arkadaşlarınızla paylaşabilmenize de olanak sağlıyor.

          indireceğiniz Artoonix türkçe yama dil eklentisi ile Artoonix 1.7 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Artoonix TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Artoonix Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Artoonix programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Artoonix programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Artoonix Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Artoonix" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Artoonix\English.lng" ve "C:\Program Files\Artoonix\Artoonix.exe" dosyalarının birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer Artoonix tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Artoonix Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Artoonix 1.7 Türkçe Yama , Artoonix Çizgi Film Programı , Artoonix TR yama , Çizgi Animasyon , Çizgi Film Yapma Programı ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (1.39 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3845)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...