ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Stronghold Crusader OsmanlI
TRyama.Net Yamalar Oyun Eklentileri Stronghold Crusader Osmanlı                                

Stronghold Crusader Osmanlı Oyun Eklentisi

Yayın tarihi

09 Mart 2010 Salı

Hazırlayan

 sPaNdAu£r Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Firefly Studios oyun firmasınca tasarlanıp geliştirilen Stronghold, strateji oyunları arasında en öne çıkan yapıtlardan birisidir. Stronghold Crusader oyununu diğer strateji oyunlarından ayıran en önemli özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz. Stronghold Crusader oyununda; uygarlığınızın ekonomik yapısı ve savaş sistemi direk olarak kuracağınız kaleye göre şekilleniyor. Yaşama başladığınız alanda kendinize ilk olarak bir kale inşa etmeniz gerekiyor. Kale inşası için öncelikle insan gücüne, sonra da ekipmana ihtiyacınız olacak. İnsan gücüyle her şey bitmiyor elbette. Çalışan insan ların tüm ihtiyaçlarını karşılamanız gerekecek. Yeme-içme, güvenlik, eğlence, din ve diğer bir çok sosyal yaşam gereksinimlerini sağlamanız gerekiyor. Bunun için tarlalar kurup mahsul elde etmek ve elde ettiğiniz mahsullerden de yiyecek elde etmeniz gerekiyor.

Diger RTS oyunlarıyla Stronghold Crusader arasındaki uçurumu daha iyi anlayabilmek için şu örneği sizlere sunuyoruz. En basit olarak peynir yapabilmek için bu işte ehil olan bir peynici ustasına, sütünden faydalanabileceğiniz bir ineğe ve bir mandıra yani peynir atelyesine ihtiyacınız olacak. Savasçılarınızın kılıç, kalkan ve ok gibi savaş araç gereçlerini tek tek üretmek durumundasınız. Oyun alanında inşa ettiğiniz her binanın ve her insanın belirli bir amacı vardır. Herşey aynen gerçek hayatta olduğu gibi planlanmış durumdadır.

      Tabiki oyunun en can alıcıc bölümü savaş meydanları olacaktır. Stronghold sizlere bu konuda oldukça gerçekçi senaryolar sunmaktadır. Tarihteki büyük savaşlar gibi meydan muharebleri yapacak ve Kaleleri kuşatarak onları düşürmeye çalışacaksınız. Kendi savaş senaryolarınızı düşmanlarınız üzerinde korkusuzca uygulayabileceksiniz. Kale kuşatmak için yanınıza mancınık, kuşatma kulesi ve merdiven almayı unutmayın. Yoksa kale surları önünde tüm ordunuzu kaybedebilirsiniz. Ordunuzun gücünü belirleyen etken, elbetteki çalışan ve vergisini ödeyen vatandaşlarınıza bağlı.

Stronghold Crusader Osmanlı Oyun Eklentisi ile;

          Stronghold Crusader oyunundaki kilise çanları ezan sesi olarak, askerlerin hücum sesi de Osmanlı hücum marşı olarak değiştirildi.

          indireceğiniz Stronghold Crusader Osmanlı Oyun eklentisi ile Stronghold Crusader oyununa Osmanlı savaş seslerini ekleyebilirsiniz. Stronghold Crusader Osmanlı Oyun eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Stronghold Crusader Osmanlı Oyun Eklentisi Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Stronghold Crusader oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Stronghold Crusader oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Stronghold Crusader Osmanlı Oyun eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold Crusader\fx" klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files (x86)\Firefly Studios\Stronghold Crusader\fx" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, SC Osmanlı yamasının kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı orjinal "C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold Crusader\fx" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Stronghold Crusader Osmanlı paketinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Stronghold Crusader Osmanlı Oyun Eklentisi İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Stronghold Crusader Osmanlı Ek Paketi , Stronghold Crusader Osmanlı Sesleri , Stronghold Crusader Osmanlı Yaması , Stronghold Crusader Yama ,Yorumlar (3)
Yama Boyutu (2.88 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (12344)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...