ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

PowerDVD 10
TRyama.Net Yamalar Multimedia PowerDVD 10                                                      

PowerDVD 10 Türkçe Yama

Yayın tarihi

23 Mart 2010 Salı

Hazırlayan

 Mesut ÇAYDAŞ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Dünyanın en ünlü mediaplayer ürünlerinden olan PowerDVD programının geliştiricisi olan CyberLink, günümüz teknolojilerini anında uygulamalarına yansıtmakta kararlı görünüyor. Bu bağlamda 3D teknolojilerini popüler dvd yürütücüsü olan PowerDVD ile uyumlu hale getirmeyi başardılar. CyberLink firması SENSIO ile işbiliği yaparak 3 boyutlu media player yazılımını duyurdu. Son dönemde GPGPU odaklı yenilikleriyle ön plana çıkan ve ekran kartlarının gelişmiş işlem yeteneklerinden faydalanan PowerDVD, son sürümü ile 3D dünyasındaki gelişmeleri yakından izlediğini ortaya koyuyor. PowerDVD 10 TruTheater 3D teknolojisiyle 2D filmleri 3D sinema filmlerine çevirebiliyor.

PowerDVD 10'da kullanılacak SENSIO decoder, SENSIO 3D kod çözücüsünün yazılımsal versiyonu olarak 2D veya 3D ekranlarda 3D içeriğin gösterillebilmesine olanak sağlıyor. Yeni nesil ev eğlence uygulamaları için SENSIO 3D teknolojisiyle tüketicilere, DVD ve Blu-ray filmlerde yeni bir çığır açılıyor.

          PowerDVD 10 SD çözünürlükteki videoları yüksek tanımlı (HD) çözünürlük seviyesine yeniden ölçekleyebilen bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. TrueTheater Stabilizer ve TruTheater Noise Reduction teknolojileriyle yeniden ölçeklendirme deneyimini, görüntü kaybı yaşanmadan sunmayı vaad ediyor.

          Nvidia ekran kartlarının CUDA, ATi ekran kartlarının da Stream yeteneklerinden daha fazla faydalanan ve bu sayede pek çok işlem için merkezi işlem birimi (CPU) yerine grafik yongasının ileri düzey paralel işlem yeteneklerinden faydalanan PowerDVD 10, genişletilmiş dosya formatı (.mkv, .flv ve. 3gp gibi) desteği, yeni kullanıcı ara birimi, çalma listesi özellikleri, dokunmatik kontrol desteği ve geleceğe dönük olarak ücretsiz güncelleme imkanı ile hem AMD hem de Nvidia'nın büyük önem verdiği Blu-ray 3D filmleri destekliyor.

          indireceğiniz PowerDVD 10 türkçe yama dil eklentisi ile Cyberlink PowerDVD 10 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. PowerDVD 10 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

PowerDVD 10 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Cyberlink PowerDVD 10 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Cyberlink Power DVD 10 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Cyberlink Power DVD 10 Türkçe yama dil eklentisi x86 tabanlı bilgisayarlarda "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD10\Language" klasörüne, x64 tabanlı bilgisayarlarda "C:\Program Files (x86)\CyberLink\PowerDVD10\Language" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD10\Language\Enu" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Cyberlink Power DVD 10 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
PowerDVD 10 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
2 boyutlu filmi 3 boyutlu filme çevirme , 2 boyutlu filmi 3 boyutlu filme çevirme , 3 Boyutlu Film İzleme , 3 Boyutlu Film İzleme , 3D Film izleme programı , 3D Film izleme programı , Bilgisayarda 3 Boyutlu Film İzleme , Cyberlink PowerDVD 10 Türkçe Yama , Cyberlink PowerDVD 10 Türkçe Yama , Power DVD 10 TR , Power DVD 10 TR , PowerDVD 10 TR Yama , PowerDVD 10 TR Yama ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (619 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8897)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...