ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Easy SIS Creator 3
TRyama.Net Yamalar Cep Symbian Easy SIS Creator 3                                              

Easy SIS Creator 3 Türkçe Yama

Yayın tarihi

27 Nisan 2010 Salı

Hazırlayan

 007combatant Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Easy SIS Creator .sis uzantılı dosyalar derleyebilmeyi sağlayan yardımcı bir programdır.

Son zamanlarda teknoloji alanında en büyük gelişmeyi hiç şüphesiz cep telefonları kaydetti. Artık onlara akıllı telefonlar da diyoruz. Öyleki biz zamanlar sadece karşılıklı konuşmayı ve mesajlaşmayı sağlayan telefonlar için artık bu işler ikinci planda kaldı. Şimdi cep telefonları ile internete girilebiliyor, msn gibi sohbet programlarıyla sesli ve yazılı görüşmeler yapılabiliyor, GPS ile konumlama sunucuları üzerinden yer belirleme ve yol tarif işlemleri yapılabiliyor, Pusula ile yön belirleme, açıları ölçebilme, su terazisi, oyun, fotoğraf çekme, video kayıt, radyo dinleme, müzik çalar, ajanda, email gönderme, email okuma, ofis dosyalarını açabilme ve düzenleyebilme gibi neredeyse bilgisayarda yapılabilen herşey bu küçücük cihazlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Gördüğünüz gibi bilgisayar ile yapamayacağınız bir sürü faydalı araca bir cep telefonu ile sahip olabiliyorsunuz.

          Elbetteki tüm bunları cep telefonuna yükleyeceğiniz küçük yazılımlar ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Bizim konumuzuda bu programlar oluşturuyor. Symbian uyumlu cep telefonları sis uzantılı dosyalar ile çalışıyor. Bir çok cep telefonu yazılımı ise ücretli olarak satışa sunuluyor. Ancak bu tür yazılımlara para ödemek istemeyen yetenekli kullanıcılar bu programlar üzerinde bir takım oynamalar yaparak yazılımları ücretsiz olarak kullanabiliyorlar. Üzerinde değişiklik yaptıkları program dosyalarını ise tekrar sis uzantılı dosyalar haline dönüştürebilmek için Easy SIS Creator gibi programlardan yararlanıyorlar.

          indireceğiniz Easy SIS Creator 3 türkçe yama dil eklentisi ile Easy SIS Creator 3 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Easy SIS Creator 3 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Easy SIS Creator 3 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Easy SIS Creator programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Easy SIS Creator 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Easy SIS Creator Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Easy SIS Creator" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Easy SIS Creator\Default.ini" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Easy SIS Creator tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Easy SIS Creator 3 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Cep Programlarını Kırma , Cep Programlarını Kırma , Easy SIS Creator TR , Easy SIS Creator TR , Easy SIS Creator Türkçe Yama , Easy SIS Creator Türkçe Yama , Sis Dosyalarını Dönüştürme , Sis Dosyalarını Dönüştürme , Sis Uzantılı Dosyaları Açma , Sis Uzantılı Dosyaları Açma , Symbian Programları , Symbian Programları ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (107 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2195)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...