Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

AMR to MP3 Converter 1.2
TRyama.Net Yamalar Multimedia AMR to MP3 Converter 1.2                                         

AMR to MP3 Converter 1.2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

15 Haziran 2010 Salı

Hazırlayan

 Zeyneddin DİLEN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

AMR to MP3 Converter, AMR dosyalarını MP3 dosya biçimine ve ayrıca MP3 dosyalarını da AMR formatına dönüştürmeye yarayan, kullanımı kolay basit arayüze sahip ücretsiz bir programdır. Adaptive Multi-Rate (AMR) konuşma kodu ve ses verisini sıkıştırmak için kullanılır. Ses verisini sıkıştırmayla ses dosyalarında daha fazla yer kazanılır. Şu an birçok cep telefonu firması konuşma kayıtlarını tutmak için dosya biçimi olarak AMR'yi kullanılmaktadır. Örneğin, cep telefonu içinde tutulan konuşma kayıtlarını bilgisayar ortamına aktarmak ayrıca daha genel dinleme olanağına sahip olması için ses kayıtlarını MP3 dosya biçimine dönüştürebilirsiniz.

Program içinden AMR dosyayı MP3 dosya türüne dönüştürme yanında MP3 dosyalarınıda AMR dosya türüne kolayca dönüştürebilir. Program tek tek dönüştürme yapma yanında toplu dönüştürmeyi de destekler.

Dönüştürmeye başlarken "MP3 Sesi Ekle" tuşuna tıklayıp gelen pencereden MP3 ses dosyasını ekledikten sonra "AMR a Dönüştür" seçeneğini seçtiğiniz dosya dönüştürülür. Aynı şekilde AMR uzantılı dosyaları ekleyerek de MP3 formatında dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

AMR dosya biçimi Ericsson firması tarafından geliştirilmiş bir ses dosyası sıkıştırma programıdır. Apple QuickTime Player, RealNetworks RealPlayer ve AMR Player, AMR ses dosyalarını çalabilir.

          İndireceğiniz AMR to MP3 Converter türkçe yama dil eklentisi ile AMR to MP3 Converter 1.2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. AMR to MP3 Converter 1.2 türkçe yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

AMR to MP3 Converter 1.2 Türkçe Yama Kurulumu

          AMR to MP3 Converter 1.2 yamayı kurmaya başlamadan önce AMR to MP3 Converter programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Hazırlanmış olan bu türkçe yama bir kurulum dosyası değildir. Dolayısıyla indirdikten sonra indirilen dosya üzerinde sağ tıklayarak Kopyala seçeneğini kullanın ve AMR to MP3 Converter programını kurduğunuz dizine yapıştırınız. Varsayılan olarak AMR to MP3 Converter 1.2 Türkçe yama dil eklentisini C:\Program Files\AMR to MP3 Converter klasörü içine yapıştırmanız gerekir. Dosya Yapıştırma esnasında ekrana gelecek uyarı penceresinde "EVET" tunuşa tıklayarak dosya değişimini onaylayın. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçeleştirme işlemi sırasında yukarıda anlatılan bilgiler ışığında işlemi gerçekleştirmelisiniz.

          Not: Her ihtimale karşı Program Files dizininde bulunan AMR to MP3 Converter klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer AMR to MP3 Converter 1.2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
AMR to MP3 Converter 1.2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
AMR den MP3 e çeviren program , AMR Formatını MP3 Formatına Çevirme , AMR to MP3 Converter TR yama , AMR to MP3 Converter Türkçe Yama ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (819 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2449)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...