ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

MediaMonkey
TRyama.Net Yamalar Multimedia MediaMonkey                                                      

MediaMonkey Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Mart 2011 Pazar

Hazırlayan

 Saner APAYDIN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

MediaMonkey, iPod kullanıcıları ve müzik koleksiyoncuları için çok iyi bir müzik arşiv yöneticisi ve oynatıcısıdır.

Müzik CD'lerini ve OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV, MP3 formatındaki müzik dosyalarını katalog haline getirebilen bu yazılım ile internet üzerindeki ücretsiz veritabanlarından albüm resimlerini, şarkı bilgilerini kolaylıkla indirebiliyorsunuz. Bünyesinde gelişmiş bir etiket düzenleyicisi de barındıran MediaMonkey 3 aynı zamanda otomatik dosya ve klasör adlandırma sistemi ile de müzik kütüphanenizi daha düzenli tutmanıza yardımcı oluyor.

MediaMonkey, CD kopyalama fonksiyonu (ripper), CD/DVD yazma fonksiyonu (burner), ses dönüştürme fonksiyonu gibi bir çok ek özelliği sayesinde müziklerinizi arşivleme ve yedekleme konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Program sizin tercihlerinize göre oluştruduğunuz müzik listelerinizi ya da otomatik yürütme seçenekleri ile sonderece kullanışlı bir player olma özelliğide taşıyor.

          Müzik mixleri de yaratabildiğiniz programın oynatıcısının içerdiği eşsiz ses kontrol özelliği ile ses seviyesi her zaman aynı düzeyde tutuluyor. Hatta şarkılarda seviye farklı bile olsa program sizin için seviyeyi kendisi otomatikolarak ayarlıyor. Winamp programının özelliklerini, eklentilerini ve görsel seçeneklerini de destekleyen bu oynatıcının yerine isterseniz MediaMonkey (Müzik Arşiv Yöneticisi) Winamp'ı varsayılan oynatıcı olarak ayarlamanıza izin veriyor.

          Taşınabilir aygıtlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilen program, bilgisayarınızdaki müzik arşivinizi iPod, iPohone, Walkman, Mp3 player, mp4 player, akıllı telefonlarla ya da diğer taşınabilir cihazlarla senkronize etmenize olanak tanıyor.

          indireceğiniz MediaMonkey türkçe yama dil eklentisi ile MediaMonkey 3 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. MediaMonkey TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

MediaMonkey Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce MediaMonkey programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Media Monkey programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Media Monkey Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\MediaMonkey\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, MediaMonkey 3 Türkçe yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Daha sonra programı çalıştırarak "Tools" menüsünden "Options" Seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede "General" seçeneğine tıklayın. Sağ bölümde yer alan "interface Language" açılır kutusunda "Türkçe" seçeneğini seçin. "OK" butonuna tıklayın. Programı kapatıp tekrar açın.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\MediaMonkey\Locale" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer MediaMonkey tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
MediaMonkey Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
iphone için müzik programı , ipod için mp3 player , Media Monkey Türkçe Yama , MediaMonkey 3 Türkçe Yama , MediaMonkey TR Yama , Mp3 Düzenleme Programı , Mp3 player programı ,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (89.6 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2559)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...