Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Adobe Photoshop 9 CS2 (ShaneX)
TRyama.Net Yamalar Grafik Adobe Photoshop 9 CS2 (ShaneX)                                       

Adobe Photoshop 9 CS2 (ShaneX) Türkçe Yama

Yayın tarihi

13 Haziran 2005 Pazartesi

Hazırlayan

 ShaneX Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Fotografçilik yada Resim ile ugrasan profesyonellerin tercihi süphesiz Adobe Photoshop pragramidir. Bu program ile yeniden bir resim olusturabilirsiniz. web sayfalarinizi canlandirabilir, dijital resimlerinizi isleyebilirsiniz. Foto montaj konusunda bir numara kendi montajinizi kendiniz yapabilirsiniz. Çalisma sitili katmanlardan olustugu için resimlerinizi saklayip sonra istediginiz gibi degistirebilirsiniz. Çok güzel görsel efektlerle resimlerinize renk katabilirsiniz. Özellikle Web tasarimi ve fotograf ile ugrasanlar bu programi mutlaka denemeli.

      Adobe Photoshop 9.0 CS2 ile artik resimleriniz daha canli olacak. Bu sürüm fotografçilik sektöründeki gelismelere parelel yeni özelliklerle donatilmis. Adobe firmasi dijital fotografçiligin gelisimini göz önünde bulundurarak Dijital fotograf düzenlemeleriyle ilgili seçenekleri eklemis yazilima.

      Önceki sürümlerinde file browser olarak bulunan seçenek Adobe Bridge adini almis. Görselligi ve islevselligi gelistirilmis. Resimleri toplu olarak küçük boyutlariyla inceleyebileceginiz bu menüde, resimleri yorum ekleme, dosya bilgilerini görme, etiket ekleme, slayt olarak izleme vb bir çok islemi gerçeklestirebiliyorsunuz.

      Dijital fotograf makinelerinde noise (kirlilik) olarak adlandirilan olumsuzluk özellikle az isikli ortamlar ve gece çekimlerinde kaçinilmaz. Photoshop yeni sürümünde bunu da düsünmüs ve filtreler menüsünde bulunan noise filtresine “reduce noise” seçenegini eklemis. Bu seçenegi kullanarak fotografinizdaki kirliligi en aza indirmeniz mümkün.

      Dijital fotograf makinenizin objelere odaklanma sorunlari nedeniyle olusan perspektif hatalari ve fotograf bulanikligiyla ilgili düzenlemeler içinde yine filtreler menüsünde bulunan “distort” filtresinden “lens correction” seçenegini kullanabilirsiniz. Önceki sürümlerde “healing brush” adi verilen ve resim hatalarini gidermek için siklikla basvurdugumuz araca “spot healing brush” olarak daha etkili özelliklere sahip olan yeni bir seçenek eklenmis.

      Resim düzenleme yazilimlari içinde bir standart haline gelen kirmizi göz giderme araci da Photoshop’un yeni sürümüne eklenmis. Birkaç fare tiklamasiyla basarili sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

      Katmanlarda çoklu kontrol, clone araci gibi çalisan fakat daha duyarli özelliklere sahip olan “vanishing point” kolaylastirilmis (“Image warp”Bir resmi bir nesneye dolama örnegin bir vazoya) menüleri ve çalisma alanlarini özellestirmede daha fazla seçenekler Photoshop’un yeni sürümünde karsimiza çikan özellikler.

      Daha önceki sürümlerinde siklikla karsilastigimiz Türkçe yazi tipi destegi sikintisi da bu sürümde giderilmis. Photoshop araciligiyla yapabilecekleriniz hayal dünyaniz ile sinirli. Adobe Photoshop resim düzenleme yazilimlari içindeki tartismasiz üstünlügünü yeni sürümüyle birlikte pekistirmis görünüyor. Artik Bu yama ile menüleri Türkçe olarak kullanabileceksiniz.
Adobe Photoshop 9 CS2 (ShaneX) Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (2)
Yama Boyutu (11.9 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (12665)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...