ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

QuickTime 7.0.2
TRyama.Net Yamalar Multimedia QuickTime 7.0.2                                                  

QuickTime 7.0.2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

19 Haziran 2006 Pazartesi

Hazırlayan

 MNF Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

QuickTime 7 kullanici dostu kontroller ve mükemmel netlikte H.264 video gibi yeni özelliklerle video'nun gelecegini kristal kadar berrak hale getiriyor. QuickTime 7.0.2 ile kendi filmlerinizi kaydedin ve e-posta ya da .Mac yoluyla arkadaslarinizla paylasin.

QuickTime 7.0.2 çarpici video kalitesini çok küçük veri oranlarinda saglar, böylece çok daha küçük dosyalarda keskin, net video izlersiniz. 3GPP (mobil multimedya), MPEG-4 HD-DVD ve Blu-ray tarafindan endüstri standarti codec seçilen H.264, mobil multimedyadan high-definition oynatima kadar videonun gelecek neslini temsil ediyor.

Tek tiklamayla video yakalama bir iSight ya da diger bir FireWire kamera ve QuickTime 7 Pro kullanarak kendi video posta kartlarinizi yaratmanizi sagliyor. Ya da QuickTime 7 Pro ve dahili veya USB mikrofonunuzu kullanarak sadece çabuk ve kolay slayt gösterisi ya da video anlatimi kaydi yapabilirsiniz.

QuickTime 7 Pro bir film yaratmayi ve onu e-posta ya da .Mac üzerinden arkadaslar ve aile ile paylasmayi kolay hale getiriyor. Filmizini nasil paylasmak istediginizi seçin ve QuickTime Pro 7 yeni bir sürümü tam olmasi gereken boyutta yaratsin ve size filmi Mail üzerinden göndermede ya da .Mac HomePage üzerinden yayinlamada yardimci olsun.

Tam ekran modunda bile, QuickTime 7 ihtiyaciniz olan bütün kontrollere kolay erisim sagliyor. Farenizi oynattiginizda kayar kontroller belirir: duraklat, oynat, durdur, ileri sar ve geri sar tam ekran modunda bile karsinizda. Film sunumlarinizi daha da çekici yapmak için, arkaplan rengini ve film yerlesimini yeni tam ekran kullanici tercihleri ile kisisellestirin.

Genis surround ses destegi Mac'inizi harici hoparlörlere bagladiginizda size en üstün çok kanalli ses deneyimini verir. QuickTime 7 surround sesli filmleri ve video oyunlarina hayat veriyor.

QuickTime 7'nin basit kullanici arayüzü sayesinde oynatma ayarlarini bir VCR ya da DVD oynaticidaki gibi degistirin. Film oynatma hizinizi artirin ya da yavaslatin. Belirli bir sahneyi mi ariyorsunuz? Jog shuttle'i kullanarak bir filmin kareleri arasinda ne kadar hizli ileri ya da geri saracaginizi ayarlayin.

QuickTime 7 ile oynatici penceresinin boyutlarini degistirseniz bile net, akici oynatim elde edersiniz. Tek yapmaniz gereken oynatici penceresinin yeniden boyutlandirma kösesini tutmak ya da komut tuslarini kullanmak: QuickTime Player pürüzsüz ve zarif bir sekilde büyür ya da küçülür.

QuickTime 7 baglanti hizinizi otomatik olarak algilayarak mümkün olan en yüksek kaliteli akiskan yayini elde etmenizi saglar. Eger bir yayina baglantinizi kaybederseniz, QuickTime 7 sizin için tekrar baglanir.

Bütün QuickTime filmleriniz ve medyalariniz artik sadece bir Spotlight aramasi kadar uzak. Spotlight-dostu QuickTime 7 içerigi sanatçi, yapimci, telif, iz türü, codec ve daha fazlasi gibi aranabilir film özellikleri sunarak, dosyalarinizi daha kolay bulmanizi sagliyor. Hatta QuickTime 7 Pro’nun Movie Properties penceresini kullanarak bu notlamalari kendi filmlerinize ekleyebilirsiniz.

QuickTime is akisinizi muntazam hale getirmek için Automator'in kolay kullanimli arayüzünü devreye sokun. Automator ve QuickTime 7 Pro ile birkaç QuickTime Pro Automator Action'ini kullanarak islerinizi otomatiklestirebilirsiniz.

Not: Programin kurulacagi varsayilan yol orjinal yoludur. Orjinal bölüm C:\program Files\QuickTime dir.

[MNF] [MEMO]
Tarafindan 20 günlük uzun bir çalisma süreciyle ve böylesi kapsamli bir programda çok emek verilerek hiç bir Maddi çikar gözetmeksizin siz kullanicilarina kendi öz dilinde progamin tüm özelliklerine sahip olmaniz amaç edinilmisdir. Program hazirlanirken hiç bir Crack kullanilmamistir. Programin lisansli sürümü üzerinde çalisilarak sadece Ingilizce metinler türkçeye çevrilmistir, kaynak kodlarinda ve program özelliklerinde hiç bir degisiklige gidilmemistir.

[ MNF ]  Sanatini Göstermek Güzeldir.......
QuickTime 7.0.2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (2)
Yama Boyutu (814 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3928)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...