ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

DFX for Windows Media Player 7.5
TRyama.Net Yamalar Multimedia DFX for Windows Media Player 7.5                                 

DFX for Windows Media Player 7.5 Türkçe Yama

Yayın tarihi

03 Ekim 2006 Salı

Hazırlayan

 Fkarizmatik Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

DFX for Windows Media Player ile bilgisayarinizin sesini, zengin stereo(çoklu ses) sistemli, mükemmel tasarlanmis bir müzik dinleme ortamina çevirebilirsiniz. DFX, müzik dinleme deneyiminizi MP3, windows media, internet radyo ve diger müzik dosyalarinin ses kalitesini gelistirerek arttiriyor. DFX ile sanki müzik dosyalariniza sihirli bir degnek degecek.

DFX kullanmanin en kisa yolu sadece standart ayarlarla DFX'i açin. Sesin ne kadar berrak oldugunu gördügünüzde etkileneceksiniz. Eger isterseniz ayarlari kendi müzik keyfinize göre degistirebilirsiniz. Programin arayüz destegi de mevcuttur. Programla birlikte 5 adet arayüz geliyor.

          DFX seslerinizi 3 modda isliyor. "Music Type I" birçok muzik sitili için tasarlanmis bir seçenek. "Music Type II" ise birçok modern müzik tarzi için tasarlanmis. Örnek vermek gerekirse, hip-hop, dance ve modern rock gibi."Speech" ise radyo, film, sesli kitaplar için tasarlanmis bir islem. Donaniminiz için 2 seçenek bulunuyor. Ses sistemleri veya normal hoparlörler için "Speakers" seçenegini seçin. Kulakliklariniz için "Headphones" seçenegini kullanin.

Effektler

Fidelity:

          Bu effekt, veri sikistirma algoritmalari kullanarak sesin boguk çikmasini sagliyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden olusturulmus oluyor. Harmonik restorasyon, kodlama islemi sirasinda, yüksek frekanslari dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerlestiren patent bekleyen teknoloji kullanilarak gerçeklestiriliyor.

HyperBass:

          Bu effekt müzik dosyalariniza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düsük frekansli harmonileri yeniden olusturuyor. DFX, hoparlörlerinizin fiziksel sinirlarini zorlamadan, onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttirmadan bunu yapiyor. HyperBass, herhangi bir müzik sisteminin bas performansini gerçekten arttiriyor.

Dynamic Boost:

          Bu effekt, seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çikmasini sagliyor.

Ambience:

          Bu effekt, yerlesik hoparlörlerde veya zayif müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacini karsiliyor.

3D Surround Sound:

          Demo versiyonda olmayan bu özellik ise en önemli özellik. Seslerinize sasirtici bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelligi tabiri caizse sizi müzigin içine koyuyor. 3D Surround, 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genisletiyor ve zenginlestiriyor. Ayrica bu effekt, Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur.

          Kulak tirmalayan cizir cizir sesleri düzeltmek için "fidelity" efektini kullanabilirsiniz. "Ambiance" efekti ile eko yababilirsiniz. Bu efekti arttirdiginizda kendinizi konser salonunda gibi hissedeceksiniz. "3D Surround" ile müzige inanilmaz bir derinlik ekliyor. Ses o kadar gerçek ki orkestra ile ayni ortamda oldugunuzu düsünebilirsiniz. "Dynamic Boost" ses kalitesini düsürmeden sesi yükseltiyor. "HyperBass" ise kulaginizi rahatsiz etmeyen, müzik sisteminizi zorlamayan bir bas ekliyor.

          Eger dinlediginiz müzik tarzina en uygun efekti bulmakta zorlaniyorsaniz, DFX bu konuda da size yardimci oluyor. "Presets" butonuna tiklayin ve DFX'in müzik tarzlarina göre önceden yüklenmis ayari seçin. Ayrica kendi ayarlarinizi olusturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Yamanin Kurulumu:

          Yamayi kurmaya baslamadan önce DFX 7.5 For WMP programini tamamen kapatmalisiniz. Programin arka planda çalismadigindan emin olmalisiniz. Yamayi DFX 7.5 For WMP programini kurdugunuz dizine kurmalisiniz. Varsayilan olarak bu yama C:\Program Files\DFX\WMP\Dlls klasörüne kurulacaktir. Eger siz programi farkli bir klasöre kurmussaniz, yamanin kurulumu sirasinda Gözat... butonuna tiklayarak programi kurdugunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayiniz.

          Not: Her ihtimale karsi C:\Program Files\DFX\WMP\Dlls klasörünün bir yedegini almanizi öneriyoruz. Eger yamadan memnun kalmazsaniz tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedege ihtiyaciniz olacaktir.
DFX for Windows Media Player 7.5 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (335 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2137)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...