Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder 11.1.9
Xtreme Download Manager 7.0.1
ZD Soft Screen Recorder 11.1.0.0
Win Toolkit v2.0
ZD Soft Screen Recorder 11.0.8.0
motogp urt 2
HaoZip v3
Makeup Pilot 4.10.2
Double Driver 4.1.0
PECompact 3

FM 2010
GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
Pro Evolution Soccer (PES) 6
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

  TRyama.Net Makaleler Hayata Dair Akıllı cepten uzak durmak için 5 neden!                              

Hayata Dair
Yazıyı Paylaş

  Akıllı cepten uzak durmak için 5 neden!  Akıllı bir cep almak için onlarca nedeniniz olabilir. Ama almamanız için de 5 neden var!

Akıllı cepler yavaşça dünyayı ele geçiriyor olabilirler, ancak aslında günlük hayatımızda kaçınılmaz bir cihaz değiller. iPhone'u, Android'i veya Windows Phone'u olmadan yaşayamayacağını düşünen kullanıcılar, istediklerinde bunu yapabildiklerini göstermişlerdi.
 
Her yanda akıllı cebe sahip insanlar görmeniz, sizi bir akıllı cep satın almaya itiyorsa bir daha düşünün. Bu isteğinizi engellemek, belki de sizin için daha hayırlı olacak.
 

Pahalılar

Ucuz, standart bir telefon satın almanız, bütçenizi sarsmayacaktır. Ancak bir akıllı telefon için ya çuvalla parayı bir kerede ödemeli, ya da dev bir aylık masrafa katlanmalısınız. Akıllı cebinize yanlışlıkla hasar verirseniz, onu tamir ettirmek de size pahalıya mal olabilir.
 

Sürekli çevrimiçi olmak

Akıllı telefonlar 24 saat çevrimiçi olmak isteyenler için harika bir araç. Bir akıllı cebe sahipseniz, her an aranabilir, SMS alabilir, e-posta alabilir, Facebook'a girebilir, gece gündüz tweet gönderebilirsiniz. Genellikle bunları sıkça kontrol etmek isteyeceğinizi de hatırlatalım.
 
Ancak her şeyden bir süre uzak kalmak isterseniz işler biraz karışabilir. Telefonunuzu tabi ki evde bırakabilir veya kapatabilirsiniz, ancak ona sahip olmanız, bunu yapmak istemediğiniz anlamına geliyor. Standart bir telefonun yönetimi, sizi sadece metin mesajlarına ve aramalara kısıtladığından daha kolaydır.

Bolca zamanınız çöpe gidebilir

Bir akıllı telefon satın alırken, muhtemelen vereceğiniz paraya doğru orantılı olarak verimliliğinizin artacağını düşünüyorsunuz. Sonuçta e-postalarınıza her yerde ulaşabilecek, gündemi yakından takip edebilecek, ofis uygulamalarını kullanabileceksiniz.
 

Görgüsüzlük

"Phubbing" olarak adlandırılan bu fenomene herhangi bir kafede vs. sıkça rastlamanız mümkün. Yanınızdaki veya karşınızdaki kişi yerine her türlü olanağı önünüze getiren akıllı cebinizle ilgilenmek, her ne kadar iyi bir davranış olmasa da, giderek daha sık rastlanan bir hale geliyor.
 

Kaçınılmaz çöplük

Akıllı telefonlar inanılmaz bir süratle gelişiyorlar. Her yeni nesil akıllı cep, önemli yenilikler, daha güncel bir işletim sistemi ve geliştirilmiş bir donanımla geliyor. Bu, teknolojiyi yakından takip edenler için harika olabilir. Ancak bu durum, çevre ve giderek artan elektronik çöplük sorunu için hiç de iyi değil. Bugün kullandığınız akıllı cep, 1 veya 2 sene içinde çöp haline geliyor ve en kötüsü, çoğunlukla yeniden değerlendirilmek yerine çöpe atılıyor. Standart telefonları ise senelerce kullanmanız mümkün.


  by_owl
29 Aralık 2013 Pazar
Okunma sayısı :  [ 2931 ]

İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
İçerik Yükleniyor...

Veriler Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Nokia Yeni Tuşlu Bir Telefon Yapmanın Peşinde!
Lg G6 Hakkında Yeni Bilgiler ve Görüntüler !
Otonom(oto Pilot) Araçlar Güvenli Mi?
Note 7'ler Hurda Olacak! Peki, Nasıl?
Google Play Store Yenileniyor!
İos 10 Yayınlandı! İşte Tüm Özellikleri ve Uyumlu Olduğu Cihazlar
Huawei İşletim Sistemi Üretiyor !
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...