Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder 11.1.9
Xtreme Download Manager 7.0.1
ZD Soft Screen Recorder 11.1.0.0
Win Toolkit v2.0
ZD Soft Screen Recorder 11.0.8.0
motogp urt 2
HaoZip v3
Makeup Pilot 4.10.2
Double Driver 4.1.0
PECompact 3

FM 2010
GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
Pro Evolution Soccer (PES) 6
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:


Sitemize sizde Türkçe yama ekleyebilirsiniz.

Değerli Türkçe Yama Meraklıları;

Sizde Türkçe yamalar hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Sitemizde henüz yayınlanmayan ancak sizde bulunan türkçe yama dil eklentileri varsa işte fırsat. Yamalarınızı yayınlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey üstteki yama ekle butonunu tıklayarak formu doldurup göndermektir. Böylelikle bu programlardan daha çok Türk insanın faydalanmasını sağlayabiliriz.

Eğer yama hazırlamak istiyorsanız ama nasıl hazırlanır hiç bir bilgim yok diyorsanız işte size yeni bir fırsat, Aşağıdaki linkten Türkçeleştirme uygulamaları isimli dokümanı indirerek sizde Türkçe yama dil eklentileri hazırlamaya başlayabilirsiniz. İndireceğiniz dokümanda yama hazırlamada kullanılan programlar ve bu programların nasıl kullanılacağı ile ilgili uygulamalı bilgiler verilmektedir. Artık sizde bir yama uzmanı olabilirsiniz.

     Türkçeleştirme Uygulamaları Dokümanını Buradan indirebilirsiniz.


Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 11 Mayıs 2010 Salı ]  Yorumlar : [1]Sitemiz Sosyalleşiyor

Değerli ziyaretçilerimiz,

Sitemize yeni özellikler kazandırmaya devam ediyoruz. Son olarak içeriği Google tarafından sağlanan "Google Friend Connect" yani Google Arkadaş Bağlantısı'nı sitemize ekledik. Yeni menü sitemizde sol alt bölümde "Davetiye" başlığı ile yer almaktadır. Eğer içinizden bu özellik ne işe yarar gibi bir şeyler geçiyorsa, kısaca şöyle özetleyebiliriz:

Google Friend Connect, arkadaşlarınızla sitemiz üzerinde buluşma noktanız olacaktır. Sitemizde beğendiğiniz bir içerikle ilgili arkadaşlarınızı bilgilendirebilir, henüz üye olmayan arkadaşlarınızı sitemize davet edebilir ya da arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Bu özelliği kullanabilmek için Google, Yahoo!, Twitter, Aim, Netlog ya da OpenID üyeliğiniz olması yeterlidir. Sitemizde entegre bir üyelik sistemi yoktur. Dolayısı ile bu özellik için sitemize ayrıca üye olmanıza gerek yoktur.

Tüm dostlarımızı ve dostlarınızı buraya davet ediyoruz. Umarım sizlerde bu özelliği beğenirsiniz.

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 20 Ocak 2010 Çarşamba ]  Yorumlar : [0]

RSS Servisimiz Hizmete Girdi

Sitemiz kendisini yenilemeye devam ediyor. Son yeniliğimiz olan RSS servisimiz sizlerin kullanımına açıldı. Sitemizde yayınlanan Türkçe Yama Dil Eklentileri ve Makaleler için ayrı ayrı hazırlanan RSS-Feed tüm RSS okuyucuları desteklemektedir. RSS 2.0 teknolojisiyle hazırlanan servisimize tarayıcınızda bulunan özet akışı menüsünden abone olabilirsiniz. Yine sitemizin banner bölümünde yer alan RSS butonuna tıklayarak ta sizlere sağladığımız RSS servisimize kısayoldan ulaşabilirsiniz.

RSS/XML servisimiz internet explorer, opera, Firefox ve Safari gibi tüm popüler web tarayıcılarında sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir. Bunların yanında Google RSS servisi olan Feedburner ile de yayınlarımıza erişebilirsiniz. Feedburner servisine erişmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

http://feeds.feedburner.com/TRyamaNet-makaleler
http://feeds.feedburner.com/TRyamaNet

Eğer RSS servisimize sitemiz üzerinden erişmek isterseniz

Sitemize Son Eklenen Türkçe Yamalar - RSS
Sitemize Son Eklenen Makaleleler - RSS

Linklerini kullanarak erişmeniz mümkün.

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 13 Ağustos 2009 Perşembe ]  Yorumlar : [0]

Sitemizde Yeni Özellikler

Değerli ziyaretçilerimiz;

Sizlerin sitemizden daha rahat yararlanabilmesi, aradığınız içeriğe daha kolay erişebilmeniz için sitemiz yazılımına iki yeni fonksiyon ekledik. Bunlardan birincisi Etiketler; etiket sistemiyle sitemize arama motorlarından daha kolay ulaşmanız hedeflenmektedir. Sitemiz içeriği kullanıcı talebi doğrultusunda etiketlenmektedir. Böylece neyi aradığınızı anlayan sitemiz size uygun içeriği hızlı bir şekilde sunmaktadır.

İkinci yeni fonksiyonumuz ise "ilgili Olabilecek Diğer Başlıklar" bölümüdür. Sitemizde aradığınız içeriğe en hızlı şekilde erişmeniz için geliştirildi. Bu fonksiyon sayesinde sitemiz üzerinde sizin erişmek istediğiniz içerikle ilgili sayfalar listelenir. Böylece ilgi alanınıza bağlı olan ve sitemizde aradığınız konuyla ilgili tüm sayfalara kısa yoldan erişmiş olacaksınız.

Sizlerinde katkılarıyla sitemize yenileme çalışmaları devam etmektedir. Eğer sizinde sitemizde olması istediğiniz bir özellik varsa bunu iletişim bölümünden yönetime iletebilirsiniz.

Yazan : [ TRyama.Net ]

Tarih : [ 08 Haziran 2009 Pazartesi ]  Yorumlar : [0]
9731 2 3 4 5 6 48:

Haber arşivimizde 6 sayfada toplam 23 adet haber bulunmaktadır.


Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Nokia Yeni Tuşlu Bir Telefon Yapmanın Peşinde!
Lg G6 Hakkında Yeni Bilgiler ve Görüntüler !
Otonom(oto Pilot) Araçlar Güvenli Mi?
Note 7'ler Hurda Olacak! Peki, Nasıl?
Google Play Store Yenileniyor!
İos 10 Yayınlandı! İşte Tüm Özellikleri ve Uyumlu Olduğu Cihazlar
Huawei İşletim Sistemi Üretiyor !
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...